Witam Państwa na stronie ANTEX-u.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi firmy Antex. Na tej stronie znajdą Państwo ofertę firmy, mapę dojazdu oraz dane kontaktowe. Korzystając z formularza kontaktowego mogą Państwo w szybki i wygodny sposób skonsultować się z nami. 

Historia

Antex w Częstochowie powstał we wrześniu 2010 przy ulicy Dmowskiego 1 (na tyłach centrum handlowego M1). Historia firmy sięga jednak 1990 roku kiedy to powstał pierwszy punkt w Zawierciu na osiedlu Blanowice.

Wykonuje usługi szybko i rzetelnie. Typowa naprawa lub wymiana tłumika to czas do jednej godziny.

Układy wydechowe

 

W Antexie prowadzone są usługi związane z naprawą i wymianą ukladów wydechowych (tłumiki, katalizatory, strumienice), dobrabiam i gnę rury dla nietypowych rozwiązań w układach wydechowych.

 

Sprzedaje również tłumiki do wszystkich marek samochodów. Proponowane elemnty układów wydechowych są wyrobami krajowymi z osiemnastomiesięczną gwarancją, na życzenie klienta mogę zamówić oryginalny podzespół.

Czytaj więcej...

Usługi spawalnicze i ślusarskie 

Antex to również usługi spawalnicze. Oferuje spawanie gazowe, elektryczne, elektryczne w osłonie gazowej elementów metalowych. 

 

 

Wykonuje prace w metalu z powierzonego materiału lub własnego zgodnie z dokumentacją przedstawioną przez klienta. Posiadam doświadczenie zarówno w drobnych pracach naprawczych, wykonywaniu elementów dla budownictwa jak i dla zakładów przemysłowych.

Czytaj więcej...

 

Korzystam z wyrobów:

 

Zapraszam wszystkich do skorzystania z moich usług.

ANTEX

ul. Dmowskiego 1
42-200 Częstochowa
tel. 604 110 349
email: antoni52@onet.eu


Otwarte Pon-PT. 9.00-16.00
Po godzinach usługi na telefon
Tel. 604 110 349


mapa strony


Projekt i wykonanie